Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Тиждень хімії та біології
Тиждень хімії та біології
З метою підвищення пізнавального інтересу до вивчення природничих наук, стимулювання творчої активності учнів, розкриття їхніх талантів, навчання організованої колективної діяльності, прояву креативності та поглиблення знань учнів 4-7 березня в Українківській гімназії вчителем Мартинчук Н.В. проведено Тиждень хімії та біології.
Тиждень хімії та біології
З метою підвищення пізнавального інтересу до вивчення природничих наук, стимулювання творчої активності учнів, розкриття їхніх талантів, навчання організованої колективної діяльності, прояву креативності та поглиблення знань учнів 4-7 березня в Українківській гімназії вчителем Мартинчук Н.В. проведено Тиждень хімії та біології.
Першого дня Тижня учні 5-9 класів стали учасниками квесту «Світ біології». Квестери, сканувавши QR-коди, онлайн виконували спеціальні тематичні завдання: «Хвостики»(5 клас), «Де мій листок?»(6 клас), «Квітка»(7 клас), «Анатомія»(8 клас), «Біосмайлик»(9 клас) . Переможцями цієї надзвичайно цікавої інтелектуально-динамічної гри стали Расік Єлизавета, Білецький Микола, Смук Томаш, Кудряшова Єлизавета, Шевцова Соломія (І місце), Осадчук Максим, Попов Павло, Любушин Ілля, Расік Марина,Лавренюк Соломія(ІІ місце),Оверчук Дмитро, Расік Софія, Небрончук Едуард, Баран Аліна, Антонюк Андрій(ІІІ місце). Першою серед переможців квесту вдалося скласти вислів про шлях до успіху учениці 9 класу Шевцовій Соломії. Цього ж дня учениці 9 класу Вегнер Єлизавета та Лавренюк Соломія анонсували Програму тижня.
Надзвичайно насиченим та креативним виявився другий день Тижня «Магічна хімія», що проходив під гаслом «Пізнання починається із здивування»(Арістотель).
Математика(Козел Валерія),Біологія(Шевцова Соломія),Мова (Лавренюк Юлія),Географія(Лавренчук Олександра) зчинили справжній галас: хто із них найважливіший? У суперечку втрутилася Хімія(Небончук Іванна) і запросила усіх на вечірку у печеру Нерозгаданих чудес. Господарка вечірки запропонувала тим, хто добре знає хімію, має почуття гумору, є кмітливим, винахідливим, веселим взяти участь у змаганнях. У двобій вступили команди «Калина»(8 клас) та «Соняшник»(7 клас).Перше випробування було для знавців правил безпечного поводження з речовинами. Хімічні загадки легко підкорилися Попову Павлу, Мишковцю Тарасу, Осадчуку Максиму. Прийшлося учасникам змагань і посортувати кухонне начиння, перед тим ,як замовити собі у барі улюблений коктейль: молочний, малиновий ,газований «Оранж», полуничний, «Слава Україні!». Хімія виконала забаганки усіх учасників і приготувала їх улюблений напій. А щоб хімічна мова стала більш доступною, її величність запустила процес перекладу з наукової на загальновживану мову.
Під час музичної паузи сталося диво- білі троянди набули рожевого відтінку .Згодом прийшлося перевіряти багаж, розшифровувати слова, виганяти фараонових змій. Дякуючи крутим хлопцям Антонюку Андрію та Оверчуку Стасу , які добре знають і математику, і рідну мову, і географію, вдалося і маршрут прокласти ,і листа вчасно доставити. І як нагорода усім за плідну працю- запрошення від Хімії- цариці на пінну вечірку та проголошення нею вердикту- примирення «Знання з усіх наук важливі!»
За результатами пройдених маршрутів переконливу перемогу виборола команда юних хіміків 8 класу «Калина».
У середу кращі знавці природи серед учнів 5-6 класів визначилися через інтелектуальний поєдинок «Пізнаю природу»(5 клас) та «Займи позицію»(6 клас) на платформі Kahoot . Школярі змагалися через свій мобільний пристрій у згенерованій системою віртуальній кімнаті.Серед п’ятикласників пальму першості здобув Осадчук Максим(95% правильних відповідей).На 85% вірно відповідали Антонюк Семен, Розвод Маргарита, Марушко Анжеліка, Ільчук Микола. Але фортуна посміхнулася Ільчуку Миколі(ІІ місце) та Розвод Маргаритв(ІІІ місце),які випередили суперників за швидкістю реакції.
До гри «Займи позицію» приєдналося 13 учнів 6 класу. Переконливу перемогу виборола Титенко Ольга- І місце(75% правильних відповідей), ІІ місце – Колеснікова Аліна , ІІІ місце- Попов Павло.
У четвер в інтелектуальній грі «Біоерудити» змагалися команда « Мітоз» у складі Небрончук Іванни(капітан),Лавренчук Олександри, Вегнер Єлизавети, Рудик Надії, Козел Валерії та команда «Мейоз» у складі Лавренюк Соломії(капітан),Антонюка Андрія, Кушпель Софії, Галах Анни. Дев’ятикласникам довелося пригадати весь курс біології за такими категоріями : біологічний процес ,біологічний об’єкт, біологічний термін, вчений та його відкриття, біологічна загадка. І місце посіла команда «Мітоз», ІІ місце- команда «Мейоз», а перемогла – дружба.
Переможців нагороджено грамотами та призами, а всі гравці отримали смаколики.
Святкову атмосферу свята створили гуртківці «Весняного цвіту»(керівник Вегнер Н.Б.).Розвод Маргарита та Марушко Анжеліка виконали пісню «Я люблю у лузі квіти», а Вегнер Єлизавета - пісню «Це край, де я родилась і живу», які прийшлися до вподоби глядачам та викликали шквал аплодисментів.
Щодня гімназисти відкривали нові острови незвіданого в царині хімії та біології, демонстрували свій рівень знань та ерудиції. А на кроні «Дерева знань» з’являлися нові листочки з мудрими порадами, що в результаті старань і наполегливості гімназистів принесли плоди, якими всі поласували.
Адміністрація закладу висловлює подяку вчителю хімії та біології Мартинчук Ніні Володимирівні за високий рівень організації та проведення інформаційно – пізнавального предметного позакласного заходу, його креативно- змістове наповнення, впровадження інноваційних технологій в освітній процес.
Було цікаво, пізнавально, креативно!
А у нас тут був магічний
Досвід з хімії практичний.
І наука та швиденько
Підкорила всі серденька!
Людмила Бень, ЗДНВР
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.